2011 m. vasario 6 d., sekmadienis

puselė Los Borrachos Soundsystem prie grotuvų - vasario 11 d.


praėjusių metų (2010-ųjų) rugsėjį užsilenkė kurį laiką rezidencija mūsų chaosui buvusi Klaipėdos vyninė Tappo Doro. na, mes ten savo reikalus jau užbaigę buvome prieš gerą pusmetį, tačiau faktas, jog po to mes geresnės vietos taip ir neradome. gal ir gerai?

tačiau negali visada taip būti! ir atrodo nebus. žemiškam pavasariui artėjant uodžiasi permainos, kurios greičiausiai tokios lėtos kaip ir to šilto meto artėjimas. tačiau gerų dalykų geriau po nedaug.

todėl ir to gero chaoso, Los Borrachos Soundsystem mūsų pavadinto, vasario 11 d. bus tik pusė. na čia nėra jokios politikos, tiesiog vakarūškos tikslas - Neringa FM komandiruotė ir šios radijo stoties matomumo didinimas fizinėje erdvėje.

taip, tai bus išskirtinai šios Nidoje įsikūrusios radijo stoties laidų autorių, redkolegijos ir milžinų melomanijos sklaida per visą naktį su neramesne nei įprasta muzika. be Tomo Ebo Klaipėdos senamiestyje įsikūrusiame bare TaiFun judesį vynios ir puikusis Neringos sekretas Mari, pan direktor liNas bei arbatos prieš miegą propaguotojas Audrius.

daugiau informacijos ieškokite facebook'e ir kituose atitinkamuose šaltiniuose.

p. s. už vizualinį renginuko įvaizdį dėkojame nuostabiam dizaino chuliganui Henrikui aka H2chaos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą